O nás

Jsme zaběhnutý server se skvělou komunitou. Při updatech na vyšší verzi neděláme wipe světa, stavby a věci hráčum nemažeme, svět je obrovský a stále neobjevený. Najdeš u nás zdarma hráčske obchody, residence, prefix za rekordy v chatu, dynmapu, zajimavé předplatné a hlavne pohodové a bezpečné prostředí pro hru.

Server funguje od 5.3.2022 a neustále ho rozvíjíme a posouváme dál. Nejdůležitější je pro nás pohodové a bezpečné prostředí pro hru. Server je survival a momentálně běží na verzi Purpur 1.20.2. Server je dostupný pro original Minecraft i pro Warez hráče.

Co ještě u nás můžeš nalézt?

Na serveru si velmi vážíme aktivních hráčů, proto každý den dostaneš denní odměnu a zajímavou odměnu za hlasování. Zabavit se můžeš při MiniHrách, pravidelných sezónních akcích a soutěžích, nebo v PVP aréně. O adrenalin se postará jednou za čas noc plná efektů Krvavý měsíc, během kterého můžeš bojovat se silnějšími moby. Pokud vyhraješ, dostaneš dia, zlato, případně železo. Na serveru funguje také několik hráčských obchodů. V obchodech najdeš zajímavé ceny na vše co ke hře potřebuješ. Tvé stavby a majetek budou díky pluginům na našem serveru v bezpečí. Server je vyladěn a běží na výkonném zařízení, bez výpadků a zpomalení.

Hráči a admin team aktivně komunikují kromě chatu na serveru, také přes náš Discord. Na Discordu najdeš i všechny důležité informace.

Může se ti hodit: